Joburi disponibile

Vino în echipa Promenada!

03.10.17

Dacă faci parte dintre cei care îşi salută dimineaţa colegii cu zâmbetul pe buze, motivat de provocările unei noi zile, te aşteptăm în echipa Info Point, Mall Promenada.

                                               REPREZENTANT RELAȚII CU CLIENȚII

RESPONSABILITĂȚI SPECIFICE:

• Să se prezinte la ora stabilită la postul de lucru

• Să ofere informații și asistență în cadrul biroul de informații din Mall Promenada

• Să comercializeze voucherele cadou sau alte produse comercializate de Mall Promenada

• Să promoveze în mod profesionist serviciile, evenimentele și chiriașii din Mall Promenada

• Gestionează documentele interne

• Transmite Departamentului de Marketing informații esențiale despre activitatea centrului comercial în timp real sau în cadrul rapoartelor

• Distribuie informații magazinelor sau colectează informații din magazine – după caz  centralizează feedback-uri, sugestii și reclamații

• Identifică și raportează probleme din mall de orice tip (tehnic, estetic, etc) care pot fi remediate

• Completează baze de date

• Înregistrează rezervări la evenimentele centrului

• Verifică valabilitatea tuturor materialelor publicitare din mall și raportează materialele expirate ale centrului comercial

• Încasează și predă la finalul programului în fiecare zi către departamentul financiar al Mall Promenada

• Monetarul pentru încasările din ziua respectivă (vouchere cadou sau alte produse ale centrului comercial: bilete la evenimente, produse personalizate, etc)

• Raportul Z de pe casa fiscală (se scoate o singură dată pe zi, între 21:50-22:00)

• Încasările totale trebuie să corespundă cu încasările cash + sumă de pe raportul POS

• Monetarul trebuie să corespundă cu încasările de tip numerar

• Respectă cu strictețe regulamentul intern al societății și programul de lucru stabilit de societate

Trimite CV-ul tau pe: mall@promenada.ro.

Te vrem în echipa H&M!

14.09.17

Fiind unul dintre cei mai mari retaileri de modă din lume, H&M oferă oportunităţi de carieră infinite: un mediu alert, plin de viaţă şi de o mare diversitate.

Angajaţii noştri sunt cei care ne fac să ieşim cu adevărat în evidenţă. De la Asistenţii de Vânzări şi Responsabilii de Visual Merchandising, până la experţii în IT şi designerii colecțiilor – toţi au în comun o ambiţie extraordinară şi o atitudine care confirmă că totul este posibil.

Deoarece ne dezvoltăm în permanenţă, suntem întotdeauna în căutare de talente – pentru fiecare domeniu al companiei. Vino alături de noi în cadrul unui mediu motivant, dinamic, interesant şi care se schimbă continuu, în care posibilităţile de carieră sunt nelimitate.

Te așteptăm în echipa H&M!

CASTING pentru noul proiect al regizorului Cristi Puiu

13.09.17

Casa de producție Mandragora organizează un casting pentru noul proiect de film al regizorului Cristi Puiu, pentru actori neprofesioniști și amatori (cu sau fără experiență), femei și bărbați, indiferent de vârstă.

Cei interesaţi pot trimite fotografii și un CV la adresa de e-mail casting@mandragora.ro, sau ne pot contacta la numărul de telefon 0728113591.

Castingul va avea loc în perioada septembrie- decembrie 2017, la Hotel Caro, Bd. Barbu Văcărescu, nr. 164A.

Vă așteptăm!

Sabon: consilier vânzări

08.09.17

CONSILIER VÂNZĂRI SABON

Cerințe

Asigurarea asistenței și consilierea clienților în achiziționarea produselor comercializate
Asigurarea unui nivel ridicat de servicii în interiorul magazinelor
Menținerea standardelor de visual conform cerințelor de brand
Implementarea activităților promoționale în magazin
Promovarea imaginii și a produselor firmei
Operare calculator și casă de marcat
Recepție marfă
Contabilitate primară

Candidatul ideal are experiență în vânzări,este responsabil, energic, proactiv, deține abilități persuasive și de comunicare excelente. Este ordonat, sociabil, entuziast și stăpânește noțiunile de bază ale lucrului la calculator.

Locație: Promenada Mall, parter

Ofertă

Salariu atractiv
Bonus procent din vânzările personale
Discount pentru achiziționarea produselor personale
Bonuri de masă
Decontare Transport pentru București
Program de lucru FULL TIME (flexibil în ture de 6 până la 12 ore)

Cadouri Pesonalizate: consultant vânzări și grafician

18.06.17

Magazinul de Cadouri Personalizate din Mall Promenada își extinde serviciile și implicit și echipa de vânzări și graficieni.

Creăm un post:

– vânzări-personalizări: presupune relația cu clienții, personalizarea și încasarea produselor.

– grafică: presupune crearea grafică pentru imprimare, personalizarea și predarea produselor.

Oferim condiții optime de lucru, salariu progresiv începând cu 1750 lei în primele 3 luni și în functie de atitudine și performanțe crescând cu 250 lei la fiecare 3 luni până la pragul de 2750 lei.

Programul este flexibil, existând posibilitatea structurării împreună cu colectivul.

Experiența nu este necesară, trainingul efectuându-se la locul de muncă într-un mediu prietenos și înțelegator.

Property of

Urmărește-ne
și pe

Abonează-te la