Joburi disponibile

Cadouri Pesonalizate: consultant vânzări și grafician

18.06.17

Magazinul de Cadouri Personalizate din Mall Promenada își extinde serviciile și implicit și echipa de vânzări și graficieni.

Creăm un post:

– vânzări-personalizări: presupune relația cu clienții, personalizarea și încasarea produselor.

– grafică: presupune crearea grafică pentru imprimare, personalizarea și predarea produselor.

Oferim condiții optime de lucru, salariu progresiv începând cu 1750 lei în primele 3 luni și în functie de atitudine și performanțe crescând cu 250 lei la fiecare 3 luni până la pragul de 2750 lei.

Programul este flexibil, existând posibilitatea structurării împreună cu colectivul.

Experiența nu este necesară, trainingul efectuându-se la locul de muncă într-un mediu prietenos și înțelegator.

Asteri: Consilier Vânzări

08.06.17

Ca o consecinta a cererii pe piata de incaltaminte, magazinul ASTERI vine in intampinarea clientului cu produse de o calitate superioara, eleganta si confort, pentru satisfacerea chiar si a celor mai exigente cerinte.

Candidatul ideal

-prezenta placuta (tinuta si limbaj);
-liceu absolvit (diploma bacalaureat);
-seriozitate, dorinta de lucru si de a invata;
-abilitati in comunicare si adaptabilitate.

Experienta nu este obligatorie.
Descrierea jobului

Cerem:

-atentie sporita la dorintele clientului;

-pastrarea imaginii magazinului;

-informarea clientului intr-o maniera eficienta si politicoasa;

-indeplinirea cu seriozitate a tuturor sarcinilor ce tin de job.

Oferim:

-stabilitate;
-mediu de lucru prietenos;

-posibilitatea de a invata cat mai mult despre tendintele modei;
-pachet salarial atractiv in functie de performante.
Noi iubim pantofii, te invatam sa-i iubesti si tu!

Trimiteti aplicatia d-voastra motivata si interesata ( CV) la adresele de e-mail: haliciu_aurora@yahoo.com, haliciu.aurora@gmail.com

Property of

Urmărește-ne
și pe

Abonează-te la