Joburi disponibile

The Bar: Manager Salon

06.07.17

Salon „The Bar” din Mall Promenada caută un super Manager care să conducă, ghideze și inspire echipa The Bar și să se asigure că toți clienții noștri vor avea cea mai bună experiență!

Descrierea postului:

  • Organizarea și supervizarea echipei;
  • Comenzi furnizori;
  • Întocmirea rapoartelor lunare specifice activității;
  • Administrarea conturilor de social media;
  • Rezolvarea situațiilor imprevizibile ce pot apărea;

Cerințe:

  • Experiența în poziția de manager salon înfrumusețare de minim 2 ani;
  • Limba engleză

Cadouri Pesonalizate: consultant vânzări și grafician

18.06.17

Magazinul de Cadouri Personalizate din Mall Promenada își extinde serviciile și implicit și echipa de vânzări și graficieni.

Creăm un post:

– vânzări-personalizări: presupune relația cu clienții, personalizarea și încasarea produselor.

– grafică: presupune crearea grafică pentru imprimare, personalizarea și predarea produselor.

Oferim condiții optime de lucru, salariu progresiv începând cu 1750 lei în primele 3 luni și în functie de atitudine și performanțe crescând cu 250 lei la fiecare 3 luni până la pragul de 2750 lei.

Programul este flexibil, existând posibilitatea structurării împreună cu colectivul.

Experiența nu este necesară, trainingul efectuându-se la locul de muncă într-un mediu prietenos și înțelegator.

Asteri: Consilier Vânzări

08.06.17

Ca o consecinta a cererii pe piata de incaltaminte, magazinul ASTERI vine in intampinarea clientului cu produse de o calitate superioara, eleganta si confort, pentru satisfacerea chiar si a celor mai exigente cerinte.

Candidatul ideal

-prezenta placuta (tinuta si limbaj);
-liceu absolvit (diploma bacalaureat);
-seriozitate, dorinta de lucru si de a invata;
-abilitati in comunicare si adaptabilitate.

Experienta nu este obligatorie.
Descrierea jobului

Cerem:

-atentie sporita la dorintele clientului;

-pastrarea imaginii magazinului;

-informarea clientului intr-o maniera eficienta si politicoasa;

-indeplinirea cu seriozitate a tuturor sarcinilor ce tin de job.

Oferim:

-stabilitate;
-mediu de lucru prietenos;

-posibilitatea de a invata cat mai mult despre tendintele modei;
-pachet salarial atractiv in functie de performante.
Noi iubim pantofii, te invatam sa-i iubesti si tu!

Trimiteti aplicatia d-voastra motivata si interesata ( CV) la adresele de e-mail: haliciu_aurora@yahoo.com, haliciu.aurora@gmail.com

Property of

Urmărește-ne
și pe

Abonează-te la